ADC*LT 2023 Jaunieji talentai

ADC jaunųjų talentų programa, tai puiki galimybė, jauniems kūrėjams gauti įžvalgų ir patarimų iš savo srities profesionalų. Portfolio peržiūrų metu reklamos, fotografijos ir dizaino srities naujokai, turės galimybę pademonstruoti savo portfolio mentoriams. Jie pasidalins savo sukaupta patirtimi ir dalinsis įžvalgomis, kaip patobulinti savo darbų aplanką.

Talentų portfolio bus apžvelgiami ir patarimai liesis įvairioms portfolio dalims, galima bus sužinoti, kaip patobulinti savo darbus estetiškai, kaip juos įtaigiai pateikti ar aprašyti. Programa vyksta jau nebe pirmus metus, todėl čia buvo atrasta nemažai talentų, daug kūrėjų yra gavę darbo pasiūlymus iš savo mentorių. Kaip ir kasmet bus ieškomas tas vienintelis darbas, kuris keliaus į ADC Europe jaunųjų talentų kategorijos finalą.

Kam skirta?

Jauniems grafikos dizaino, produkto dizaino, fotografijos, iliustracijos, reklamos, tekstų kūrimo, video darbų ir kitų industrijoje pritaikomos kūrybos autoriams.

ADC Europe finale galės dalyvauti tik praktikuojantys kūrėjai iki 28 metų, tačiau susirinkti patarimų kviečiami ir studentai ir vyresni talentai.

Paraiškas galima pildyti iki spalio 11 d.

Kuratorius

Augustinas

Jaunųjų talentų mentoriai

Nerijus

Vizualinės komunikacijos dizaineris turintis virš 10 metų kūrybos patirties. Studijavo grafinį dizainą Vilniaus dailės akademijoje, savo kūrybos kryptį atrado meno vadovo pozicijoje, kūrybinėje agentūroje autoriai. Šiuo metu kartu su dizaineriu Mantu Rimkumi sujungęs dizaino praktikas ir įkūręs grafinio dizaino studiją - Taktika. Dviejų žmonių dizaino studija dirba ir kolaboruoja su kultūros, žurnalistikos, dizaino ir edukacijos projektais Lietuvoje ir užsienyje.

Aiste

Aistė 11 metų kūrė ir kitiems padėjo kurti reklamines kampanijas, o šiuo metu yra atsakinga už turinį vaikams ir paaugliams visuose LRT kanaluose – internete, televizijoje ir radijuje. Jos pasididžiavimą visuomet kuteno žmonės, kuriems galėjau suteikti platformą sužibėti – nuo iliustratorių, pakviestų kartu kurti ir paskui laimėjusių pirmuosius tarptautinius apdovanojimus, „The Atomic Garden" konkurso dalyvių, kurie laimi galimybę studijuoti nemokamai ar moksleivių, už atlygį kuriančių pirmą savo profesionalią tinklalaidę. Sėkmės istorijai, aišku, neužtenka vieno ingrediento, bet smagu su talentingaisiais pasidalinti savo recepto puse.

Sarune

Šarūnė turi virš dešimt metų patirties digital dizaino srityje. Sukaupusi nemenką patirtį kitose top agentūrose Lietuvoje, Šarūnė dabar vadovauja VSBL Studio dizaino procesams, padeda kitiems, mažiau patyrusiems studijos dizaineriams, užtikrina visos studijos darbų kokybės kartelę ir kartu dirba prie sudėtingiausių, kompleksiškiausių studijos UX/UI dizaino projektų.

Deimante

Deimantė studijavo kūrybines industrijas Lietuvoje bei Prancūzijoje ir yra sukaupusi virš 7 metų patirties keliose dizaino studijose Lietuvoje. Šiuo metu užima senior dizainerės pareigas andstudio, bei vysto kūrybinius projektus šeimyniniam dizainerių duete kartu su Mykolu Saulyčiu.

Arnas-1

Arnas apdovanojimų susižėręs ir laiko jau patikrintas kūrybos vadovas. Per 13 metų Arnas spėjo padirbėti ne vienoje prestižinėje reklamos agentūroje ir dėstyti reklamos mokykloje Atomic Garden VIlnius. O šiuo metu Arnas pasuko į kliento pusę ir yra kūrybos vadovas skaitmeninių technologijų įmonėje Nord Security.

Vincas-1

Šiame gyvenimo etape identifikuoju save kaip fotografą, žmonių fotografą pagrinde, siekiantį užfiksuoti natūralias žmogaus emocijas ir mūsų šių dienų nesurežisuotą kasdienybę. Be komercinių darbų taip pat mėgstu fiksuoti kasdienybę video formatu.

FESTIVALIO INICIATORIUS

lda_white

FESTIVALIO PARTNERIS

kt_white

© 2023 ADC Lietuva.