ADC*LT RAISON D’ÊTRE

Vienyti kūrybinių industrijų profesionalus ir puoselėti kūrybiškumą.

Ką reiškia ADC?

Art Directors Club (ADC) lietuviškai – „Meno vadovų klubas“. Jis atsirado Amerikoje prieš šimtą metų (1920 m.), kuomet reklamos kūrėjai sugalvojo vertinti savo darbą taip, kaip tai darė kritikai su meno kūriniais. Šimtmečio proga JAV ADC sukūrė internetinę platformą atskeidžiančią šios organizacijos gražią istoriją.

1920-OBJ-A_1

ADC įregistravimo serifikatas. Niujorkas, Rugpjūčio 13-a, 1920m.
Šaltinis: The One Club

Apie ADC*LT

Praėjus šimtui metų nuo įkūrimo, ADC atsirado ir Lietuvoje. Art Director’s Club Lithuania (ADC*LT) RAISON D’ÊTRE – vienyti kūrybinių industrijų profesionalus bei puoselėti kūrybiškumą. ADC*LT yra įkurta Lietuvos Dizaino Asociacijos narių iniciatyva ir veikia jos infrastruktūros rėmuose.

2019-ais metais tapome Art Directors Club of Europe (ADC*E) nariais. Ši platforma vienija 23 Europos šalių klubus-organizacijas, o tai yra apie 6000 kūrėjų. Prie šios bendruomenės prisijungė ir virš 200-ų LDA narių. ADC*E narystės naudas pažinkite čia.

Narystė

Prisijunkite prie mūsų. Tai galite padaryti stodamį į Lietuvos dizaino asociaciją. Nariais gali tapti industrijoje dirbantys fiziniai asmenys – dizaino, reklamos, komunikacijų specialistai. Kitų sričių specialistai taip pat gali prisijungti, tačiau kaip asociuoti nariai.

ADC*LT komanda

ADC_Martynas_Birskys

Martynas Birškys

ADC*LT iniciatorius, LDA narys, DADADA studio kūrybos vadovas, Cocoon Brand agency dizaino skyriaus vadovas.

ADC_Rimantas_Stanevicius

Rimantas Stanevičius

ADC*E ir LDA valdybų narys. ADCLT festivalio kuratorius, ADC*talks tinklalaidės kūrėjas. Milk partneris ir kūrybos vadovas, daugelio tarptautinių festivalių žiuri narys ir Berlin School of Creative Leadership absolventas.

Algirdas_Orantas

Algirdas Orantas

ADC*LT iniciatorius, LDA valdybos pirmininkas. Lietuvos dizaino tarybos narys, Lietuvos kultūros tarybos narys, Critical ir Etiquete dizaino agentūrų partneris.

ADC_Adomas_Jazdauskas-1

Adomas Jazdauskas

ADC*LT apdovanojimų kuratorius, dizaino vadovas. Sons & Daughters ID kūrybos vadovas, LiMA digital sertifikavimo lektorius.

ADC_Mantas_Velykis

Mantas Velykis

ADC*LT apdovanojimų kuratorius. LRT rinkodaros skyriaus vadovas ir buvęs agentūrų CLINIC 212 bei TRUTH. kūrybos vadovas, reklamos festivalių komisijos narys, The Atomic Garden dėstytojas.

ADC_Sandra_Gerdauskaite

Sandra Gerdauskaitė

ADC*LT ir LDA veiklų koordinatorė. Reklamos ir kūrybiškumo mokyklos “The Atomic Garden Vilnius” bendruomenės lyderė.

ADC_Augustinas_Paukste

Augustinas Paukštė

ADC*LT festivalio jaunųjų talentų programos kuratorius, Vilniaus Dailės Akademijos tarybos narys, And Studio partneris, konferencijų ciklo Creative Scouting iniciatorius.

ADC_Kristina_Ignoraite

Kristina Ignoraitė

ADC*LT media komunikacijos ir partnerysčių kuratorė, Open Agency kūrybinių projektų, HR vadovė.

ADC_Ruta_Kirstukaite

Rūta Kirstukaitė

ADC*LT social komunikacijos kuratorė, Open Agency socialinių tinklų komunikacijos komandos vadovė ir turinio strategė.

ADC_Ruta_Drizanauskaite

Rūta Diržanauskaitė

ADC*LT festivalio komunikacijos ir ryšių su žiniasklaida kuratorė, integruotos komunikacijos agentūros CO:AGENCY partnerė, strateginės komunikacijos konsultantė.

ADC_Igor

Igor Gubaidulin

LDA narys, UX dizaineris, sertifikuotas tinkamumo ir UX analitikas.

FESTIVALIO INICIATORIUS

lda_white

FESTIVALIO PARTNERIS

kt_white

© 2023 ADC Lietuva.